Ви тут:  Головна Події Науково-практичний семінар «Формування соціальної компетентності молодшого школяра засобами давньогрецької міфології»

11, 18 та 25 лютого 2020 року з учителями початкових класів Навчально-виховного комплексу «Оболонь», Школи І-ІІІ ступеня №256 м. Києва, Cпеціалізованої  школи № 3 міста Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій було проведено науково-практичний семінар на тему «Формування соціальної компетентності молодшого школяра засобами давньогрецької міфології»

seminar pr ps 25.02.20 1

Названий семінар є плановим у межах експериментального дослідження всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості молодшого школяра» (наказ МОН за №887 від 08.08.2018). Психолого-педагогічне та організаційно-методичне забезпечення експерименту здійснює Факультет педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова (декан: професор Олефіренко Т.О.).

seminar pr ps 25.02.20 1

Відкрив семінар Митник О.Я., завідувач кафедри практичної психології, професор, автор педагогічної ініціативи, який наголосив на необхідності формування в учнів соціальної компетентності в освітньому процесі ЗЗСО, на її ролі у досягненні дитиною успіху як у навчанні, так і у повсякденному житті.

seminar pr ps 25.02.20 2

Губарєва Дар’я, аспірантка кафедри педагогіки і методики початкового навчання НПУ імені М.П.Драгоманова (науковий керівник професор Матвієнко О.В.), розкрила зміст поняття «соціальна компетентність молодшого школяра», презентувала засоби її формування на уроках гуманітарного циклу. У процесі проблемно-пошукового діалогу вчителі ділилися досвідом щодо усвідомлення учнями сутності понять: «добро», «зло», «совість» тощо.