Ви тут:  Головна Події 📲 «Перші перемоги та поразки. Як почати свій шлях?» від CEO Novlasoft Владислава Новицького

🤔❓Ви замислюєтеся над кар'єрою в ІТ? Шукаєте ідеї для початку свого шляху у сфері цифрових технологій та бажаєте знати, як перетворити поразки на сходинки до успіху?

💁🏼‍♂️ Приєднуйтесь 25 квітня 2024 року до інтерактиву на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова, де Владислав Новицький, впливовий CEO компанії Novlasoft, поділиться своїм досвідом у приборканні успіху в лекції "Перші перемоги та поразки. Як почати свій шлях?".

❗️Під час цієї взаємодії з нашим спікером ви дізнаєтесь про його власний шлях в ІТ-індустрії, а саме:
1. Вступ та представлення.
2. Перші проєкти та помилки. Як обрав шлях IT?
3. Передумови та заснування Novlasoft. Перші великі перемоги та продажі стартапів.
4. Наші помилки та що ми з них винесли.
5. Формування особистості та навички навчання.
6. Рекомендації для студентів.
7. Відповіді на запитання.

🙋‍♂️ Не пропустіть можливість зануритися в історії успіху та викликів, дізнатися з перших вуст, як побудувати успішну кар'єру і взяти важливі життєві уроки від молодого лідера.

📅 Дата: 25 квітня 2024 року (Чт.)
⏰ Час: 11:00
📍 Місце: аудиторія 4.1.А 🏢 Гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова;
🔗 Покликання на відеозустріч у Google Meet: https://meet.google.com/mjy-faep-tbd 🎯

Успіх в IT Владислав Новицький 25 квітня 2024