Ви тут:  Головна Події Підсумки проведення інтерактивного оnline-семінару "Академічна доброчесність: теорія і практика" Тригуба Андрія Юрійовича

15 квітня 2024 року аспірант кафедри педагогіки спеціальності 015 Професійна освіта (теорія та методика професійної освіти), викладач заходів підвищення кваліфікації Вищої школи адвокатури, адвокат Тригуб Андрій Юрійович провів інтерактивний оnline-семінар "Академічна доброчесність: теорія і практика" для науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрантів, бакалаврів педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

15.04.24 Тригуб 2

Спікер наголосив на основних нормативних положеннях, які регулюють дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти; пояснив види порушень академічної доброчесності і види академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності здобувачами освіти. Актуальною для учасників семінару була і інформація про порядок виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності.

15.04.24 Тригуб 2

Також учасники семінару отримали інформацію про відповідні відділи УДУ імені Михайла Драгоманова, які регулюють процес дотримання академічної доброчесності.