Магістри спеціальності «Дошкільна освіта» у Державній науково-педагогічній бібліотеці імені В. О. Сухомлинського

Деталі
20.11.19 ДО Бібл Сух 1
   20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» разом із викладачами А.Г.Цвєтковою, С.О.Довбнею і Р.А.Шулигіною відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку імені В.О.Сухомлинського.
20.11.19 ДО Бібл Сух 7
    Стало доброю традицією в рамках вивчення дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін» (викладачі А.Г.Цвєткова, С.О.Довбня, Р.А.Шулигіна) проводити заняття за межами аудиторії. 
   Державна науково-педагогічна бібліотека імені В.О.Сухомлинського (національний галузевий центр  наукових досліджень, генерування та поширення нових знань, історичних надбань у сфері наук про освіту, педагогіки та психології, бібліотечної справи; координаційний, науково-методичний центр  мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України) – чудове місце для розкриття талантів та здібностей особистості майбутніх викладачів закладів вищої освіти. 
20.11.19 ДО Бібл Сух 2
   20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» мали змогу, доторкнутися до величної постаті Майстра, відчути магнетизм особистості Василя Сухомлинського, його педагогічної творчості, яка є ще одним переконливим свідченням великої сили, мудрого багатства і яскравої краси мови українського народу.  
20.11.19 ДО Бібл Сух 5
   Магістри відвідали кімнату-музей рідкісної книги, читальний зад Фонду В.О.Сухомлинського, до якого упродовж 2002-2003 рр. родиною В.О.Сухомлинського до ДНПБ України було передано 3393 прим. документів, а саме: особисті праці видатного педагога, видані українською та 50 мовами світу, матеріали про його життя та творчість українською та багатьма мовами світу, відео- і фотодокументи, зібрані після смерті В.О.Сухомлинського. Ця колекція послужила основою для відкриття у березні 2003 р. у структурі бібліотеки читального залу Фонду В.О.Сухомлинського.
20.11.19 ДО Бібл Сух 3 20.11.19 ДО Бібл Сух 6
   Студенти, серед яких є представники КНР, були вражені фундаментальною та захоплюючою екскурсією, яку провела Ніколаєнко Ярослава Миколаївна. Бай Цзі Шен та Дінь Цзіпінь, наші китайські студенти, були здивовані, що в Україні знають про ставлення до спадщини В.О.Сухомлинського в КНР, де майбутні педагоги складають іспит за твором великого майстра педагогічної справи «Сто порад вчителю».
   Висловлюємо щиру вдячність директору бібліотеки Березівський Ларисі Дмитрівні, усім співробітникам Державної науково-педагогічної  бібліотеки імені В.О.Сухомлинського  за високий організаційний, науково-методичний та інформаційний рівень проведення екскурсій. 
20.11.19 ДО Бібл Сух 4
 
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

8408107
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
9881
13814
99670
7404596
404609
449389
8408107

Your IP: 66.249.64.38
Server Time: 2020-01-25 18:38:37
   

Хто на сайті?  

На сайті 192 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ