Ви тут:  Головна Події Дякуємо за співпрацю Національному музею літератури України

Дякуємо за співпрацю Національному музею літератури України

Днями одержав лист-подяку від Національного музею літератури України (Міністерство культури та інформаційної політики України) і хочу поділитися цією приємною новиною із колегами і студентами.

подяка ПФ від НМЛУ

Щиро дякую колективу Національного музею літератури України та його генеральному директорові Галині Олексіївні Сороці за багаторічну і плідну співпрацю у напрямку патріотичного виховання української молоді, розвитку свідомої громадянської позиції, плекання поваги та любові до рідного слова, культури та історії України.

Висловлюю вдячність професору Ганні Василівні Семеренко, завідувачці кафедри педагогічної інноватики, за якісну мовну підготовку наших студентів, а також підтримку творчої атмосфери серед викладачів кафедри.

Дякую Вірі Андріївні Топісі, доцентові кафедри педагогічної інноватики, за багаторічну самовіддану працю у напрямку виховання студентської молоді, за підтримку співпраці УДУ імені Михайла Драгоманова із Національним музеєм літератури України, за натхнення в організації спільних творчих заходів та культурно-просвітницьких проєктів.

Пишаюся нашими талановитими, творчими, патріотичними та ініціативними студентами. Так тримати! Разом – переможемо! Усе буде – УКРАЇНА!

професор Тарас Олефіренко

подяка ПФ від НМЛУ