Ви тут:  Головна Події Педагогічний факультет на презентації історично-соціального проєкту «СтуденТИ»

Педагогічний факультет на презентації історично-соціального проєкту «СтуденТИ»

28 березня 2023 року команда Педагогічного факультету взяла участь в урочистому відкритті історично-соціального проєкту «СтуденТИ» від Історичного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. Виставка стала продовженням попередньої презентації «Незламні» від юних художників гуртків образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Святошинського р-ну м. Києва від 22 березня 2023 року.

проєкт СтуденТИ

Шановних гостей привітали проректор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова професор Григорій Мирославович Торбін та декан історичного факультету професорка Тетяна Володимирівна Мелещенко. На заході були присутні проректори професори Ігор Георгійович ВєтровВолодимир Григорович Лавриненко, Микола Савич Корець,  декан педагогічного факультету професор Тарас Олексійович Олефіренко. Серед гостей були декани факультетів, керівники структурних підрозділів, заступники деканів, завідувачі кафедр, шановні викладачі, студенти та співробітники університету.

проєкт СтуденТИпроєкт СтуденТИ

Так, в університетському артпросторі «SKLO» поєдналися дві експозиції:
«Незламні» – виставка зовсім юних авторів віком від 5 до 16 років, натхненна історією створення патріотичних марок України та організована професором Оленою Шевнюк, завідувачкою кафедри образотворчого мистецтва Педагогічного факультету, та
«СтуденТИ» – проєкт, організований студентами Історичного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова і присвячений участі студентів університету у протистоянні війні росії проти України.

проєкт СтуденТИпроєкт СтуденТИ

Проєкт «СтуденТИ» має на меті відкрити історію та значення внеску студентської молоді, на прикладі студентів-драгоманівців, у захист національної незалежності та територіальної цілісності України та стати платформою для дискусій та співпраці між студентськими групами, активістами, волонтерами та військовими. Для максимальної репрезентативності виставки та її повноти в залі артпростору організовано експозицію, яка складається з трьох частин:
"Екскурс в історію боротьби студентства за Україну" – частина виставки, де представлені історичні факти та документальні матеріали, що стосуються участі студентів у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України в минулому.
"«Присутні» студенти університету імені Михайла Драгоманова" – ця частина присвячена вшануванню пам'яті студентів, які загинули захищаючи Батьківщину.
"Воїни" – частина експозиції про студентів, які наразі захищають нашу країну. Тут представлені артефакти, спогади, ексклюзивні фотографії, яких не знайдеш в телеграм каналах (які не несуть шкоди інформаційній безпеці учасників і країни).

проєкт СтуденТИпроєкт СтуденТИ

У цей важкий для нашої держави час щодня наша молодь робить величезний внесок у наближення перемоги України. Наша українська молодь – це майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям! Завдяки Вам ми можемо проводити такі заходи! Слава Україні!