Ви тут:  Головна Події На гостьовій лекції Тетяни Швець «Роль тьюторингу у підвищенні педагогічної майстерності»

17 травня 2023 року кафедрою педагогіки була організована і відбулася гостьова онлайн-лекція кандидата педагогічних наук, заступника директора приватної школи “Афіни” (м. Київ), директора програм у Міжнародній Академії Тьюторингу, сертифікованого в Collegium Wratislaviense (Республіка Польща), тьютора ІІ ступеня, тренера, супервізора тьюторів Швець Тетяни Едуардівни на тему «Роль тьюторингу у підвищенні педагогічної майстерності».

На лекції були присутні викладачі кафедри педагогіки, магістранти освітньо-професійної програми 011 «Педагогіка вищої школи» денного і заочного відділень, які проходять професійно-педагогічну підготовку до тьюторської діяльності в закладах загальної середньої і вищої освіти.

Швець 17.05.23 1

Тетяна Едуардівна познайомила слухачів з історією розвитку тьюторської технології навчання.

Швець 17.05.23 1

Повідомила про особливості її впровадження в Україні і країнах Європи.

Швець 17.05.23 1

Зосередилася спікер і на фундаментальних характеристиках технології тьюторського супроводу.

Швець 17.05.23 1

У ході зустрічі Тетяна Едуардівна поділилася власним багатим досвідом тьюторської діяльності, пояснила студентам алгоритм планування професійних дій педагога-тьютора.

Швець 17.05.23 1

Глибоко вдячні Тетяні Едуардівні за змістовну лекцію, яка розкрила теоретико-практичний аспект технології тьюторингу у реаліях і перспективах його запровадження в системі освіти України.