Ви тут:  Головна Події Підписання Меморандуму про співпрацю Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з Українським центром оцінювання якості освіти

3 травня 2023 року відбулося підписання ініційованого кафедрою педагогіки педагогічного факультету МЕМОРАНДУМУ про співпрацю між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (в особі ректора академіка Віктора Андрущенка) та Українським центром оцінювання якості освіти (в особі директорки Тетяни Вакуленко).

Відповідно до підписаного МЕМОРАНДУМУ Сторони мають право та зобов’язуються:
- розробляти й реалізовувати спільні проєкти, програми у сфері освіти і забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності;
- проводити спільні заходи навчального та науково-методичного характеру, зокрема підвищення професійної компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників;
- реалізовувати дослідження з питань інновацій в освіті, зокрема в системі забезпечення якості освіти та освітньої діяльності.

Налагодження партнерства між Сторонами, реалізація спільної науково-методичної, інноваційно-освітньої діяльності сприятиме підвищенню кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, вдосконаленню моніторингу якості освіти і освітньої діяльності.

МЕМОРАНДУМ про співпрацю↓

Меморандум УДУ ОЦОЯО 3.05.23