Ви тут:  Головна Події Підсумки благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ від студентів Педагогічного

Підсумки благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ від студентів Педагогічного

🇺🇦 Нещодавно на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся благодійний ярмарок, який мав на меті підтримку наших захисників та захисниць на передовій.

Ініціативою Студентського парламенту Педагогічного факультету був оголошений збір коштів для 41-ї окремої механізованої бригади 2-го самохідного артилерійського дивізіону, який перебуває на Куп'янському напрямку, для ремонту автомобіля.

підсумки ярмарку для ЗСУ ПФ УДУ 15.04.24

Щоб прискорити збір необхідних коштів, ми організували благодійний ярмарок. Велика подяка керівництву УДУ імені Михайла Драгоманова, ректорові Віктору Андрущенку та деканові Педагогічного факультету Тарасу Олефіренку, а також ФОП Щербатюк за постачання солодощів для продажу на ярмарку, а також студентам та викладачам, які взяли участь у цій благородній справі.

💵 Завдяки злагодженій роботі та наполегливості всіх небайдужих нам вдалося зібрати неймовірну суму – 20 800 гривень, які вже передано військовим 🫂

Також 41 бригада передала для нас Сухпайок ЗСУ, про його долю поговоримо в наступних анонсах. Тому слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб не пропустити важливу інформацію.

Нашому військовому з позивним Борода, з яким ми підтримуємо зв'язок, висловлюємо найщирішу вдячність за вашу мужність і самовідданість у виконанні важливих обов'язків на передовій. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та безперервної підтримки зі сторони близьких та побратимів. Нехай кожен день приносить вам нові досягнення і перемоги у служінні заради миру та безпеки.

Кожен крок у підтримці національної безпеки є надзвичайно важливим та наближає нашу перемогу. Педфак вдячний усім і кожному, хто долучився до цієї ініціативи!

З любов'ю, #твій_пф 💙