Ви тут:  Головна Події Запрошуємо студенток, студентів і викладачів на Perspektywy Women in Tech Summit 2024 (Варшава, 12-13 червня 2024 року)

Дорогі студентки! Дорогі студенти! Шановні колеги!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy організовує шосту найбільшу в Європі та Азії конференцію для жінок у сфері STEM, Tech & ІТ – Perspektywy Women in Tech Summit 2024, яка відбудеться 12-13 червня 2024 року у Варшаві у виставковому центрі EXPO XXI.

WiTS680

Цьогоріч Саміт збере понад 10 000 студенток, професіоналів та лідерок зі світу нових технологій, 500 провідних експертів галузі, а також 100 найбільших технологічних компаній та найкращі технічні університети з Польщі та світу.

Два інтенсивних дні, сповнених знань та обміну досвідом, 5 сцен та 150 чудових спікерів, 60 воркшопів та понад 500 індивідуальних менторських сесій, а також Ярмарок кар’єри з безліччю привабливих вакансій та галузевим нетворкінгом!

Гасло цьогорічного Саміту – “Tech Life Balance”, і його провідними темами будуть – квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

Саміт 2024 буде також продовжувати започатковану 2 роки тому ідею сталого розвитку – як перший в Польщі масштабний захід, позитивно збалансований кліматично, з мінімізацією та компенсацією всього вуглецевого сліду. Цього року – в рамках компенсувального Саміту, ми перші активно приєднуємося до дій з відновлення водно-болотних угідь!

Захід значною мірою скерований до студенток і студентів, а також молодих викладачів. Саме їхня залученість та захоплення є рушійною силою Perspektywy Women in Tech Summit 2024. Контент, представлений на заході, оптимізований саме для цієї цільової групи, а для самих студенток і студентів участь у заході – це шанс спрямувати свою кар’єру, дізнатися про пропозиції провідних компаній, світові тренди у сфері нових технологій та познайомитися з видатними експертами галузі.

БЕЗОПЛАТНИЙ КВИТОК НА САМІТ:

СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК – просимо реєструватися через ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ.

КВИТОК ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ З КАДРІВ – будь ласка, заповніть ФОРМУ ДЛЯ КАДРІВ УНІВЕРСИТЕТУ

З повагою,

Тетяна Гулевата,