Ви тут:  Головна Події Тарас Шевченко очима молоді: Вшанування 210-річчя Великого Кобзаря

Тарас Шевченко очима молоді: Вшанування 210-річчя Великого Кобзаря

У серці кожного українця живе глибока шана до видатної особистості, яка зіграла ключову роль у формуванні національної ідентичності та культурної спадщини України. Ця особистість – Тарас Григорович Шевченко, чия доля та творчість нерозривно пов'язані з історією та духом українського народу. Відзначаючи цьогоріч 210-ту річницю від дня народження Кобзаря, ми не лише вшановуємо пам'ять про великого поета та художника, але й замислюємося над актуальністю його спадку в сучасному світі.

Шевченко 210

У рамках навчальної педагогічної практики студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова дослідили, як молоде покоління українців сприймає Тараса Шевченка. Відвідавши київські школи, вони поцікавилися у наймолодших учнів, що вони знають про Шевченка та яке місце його творчість займає у їхньому житті. Запрошуємо до перегляду відео з результатами цих бесід та продовжуймо традиції збереження пам'яті та плекання поваги до великих особистостей нашої української історії.

Дякуємо студентам спеціальності "Початкова освіта" за проявлену ініціативу! Високо цінуємо вашу креативність і з нетерпінням чекаємо на подальші ваші проєкти.