Ви тут:  Головна Події Студенти Педагогічного на тренінгу "Методи саморегуляції у подоланні стресу"

Студенти Педагогічного на тренінгу "Методи саморегуляції у подоланні стресу"

Привіт, Педагогічний 🫶

Минулого тижня ми скористалися чудовою нагодою відвідати тренінг на актуальну тему "Методи саморегуляції у подоланні стресу".

👩‍🏫Спікер тренінгу – магістрантка 2 курсу спеціальності "Психологія" Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, Адамюк Діана Сергіївна.

тренінг 06.03.24

🫂Дякуємо Діані, що відкрила для присутніх багато теоретичних знань та надала відповіді на поставлені питання.

Окрім цього ми ознайомились з ефективними методами профілактики та протидіями стресу. Також розвинули практичні навички з нейтралізації стресового впливу, отримали максимум корисної інформації та практичного досвіду. Медитували та поспілкувалися один з одним.

Дякуємо за проведення такого тренінгу кафедрі практичної психології та нашому деканові Тарасу Олефіренку за невтомну підтримку студентських ініціатив. Адже це важливо для кожного з нас!

З любов'ю #твій_пф 💙

Студпарламент Педагогічного факультету