Ви тут:  Головна Події Участь студентів педагогічного факультету у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться щороку на державному рівні з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні й розвитку національної системи освіти,  підвищення престижності професії вчителя в суспільстві, популяризації кращих педагогічних  здобутків і професійної майстерності. Завданням конкурсу є виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду; розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності; сприяння самореалізації вчителя.

Участь у другому турі конкурсу беруть переможці першого туру з кожної області України, де відповідний організаційний комітет подає до центрального організаційного комітету конкурсу матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу. На відбірковому етапі другого туру конкурсу визначаються учасники фінального етапу конкурсу (не більш як 12  осіб). На фінальному етапі другого туру визначаються переможець, два лауреати та дипломанти конкурсу в кожній номінації.

На підставі рішення журі  другого туру конкурсу центральний організаційний комітет вносить МОН пропозиції щодо внесення клопотань про присвоєння переможцям конкурсу почесного звання «Заслужений вчитель України», нагородження лауреатів грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

учитель 2023 01

Цьогоріч участь у конкурсі «Учитель року – 2023» взяли 25 педагогів закладів загальної середньої освіти – переможці першого туру. Відбірковий та фінальний етапи проходили в дистанційному форматі послідовно один за одним. Відбірковий етап проводився з 01 по 05 травня 2023 року. Упродовж п’яти днів конкурсанти брали участь у таких випробуваннях:

• «Практична робота» (01 травня),
  • «Тестування» (01 травня),
  • «Майстер-клас» (02-05 травня).

учитель 2023 01

Кращі студенти 3 та 4 курсів Педагогічного факультету мали за честь бути долученими до випробування «Майстер клас» відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Початкова освіта», що проходив із 02 по 05 травня 2023 року. Головою конкурсу була професор кафедри початкової освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Людмила Іванівна Телецька.

Теми  майстер-класів обиралися учасниками шляхом жеребкування і відповідно до програмового матеріалу навчальних предметів – математики, української мови, читання та курсу «Я досліджую світ». Конкурсанти ділились досвідом викладання з таких тем: «Розв’язання задач на множення», «Розпізнання геометричних фігур», «Знаходження частини від числа», «Джерела  народної мудрості», «Створення листівки до Дня  матері», «Земля – домівка людства» та ін.

Члени  журі відзначили високу педагогічну та методичну підготовку наших студентів, їх обізнаність в освітніх галузях.

Декан факультету професор Тарас Олефіренко і весь колектив Педагогічного щиро дякують нашим талановитим студентам за участь у Всеукраїнському конкурсі та гідне представлення нашої академічної спільноти. Саме ви своєю роботою над саморозвитком наближаєте спочатку нашу перемогу, а потім успішне майбутнє України. Пишаємося майбутніми вчителями!