Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на гостьову та відкриту лекції «Сучасна дошкільна педагогіка в інноваційному спрямуванні» та «Квалітативні дослідження: методологія, напрямки та приклади» (24.05.23)

Шановні здобувачі вищої освіти! Шановні колеги!

Кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова ласкаво запрошує на гостьову та відкриту лекції «Сучасна дошкільна педагогіка в інноваційному спрямуванні» та «Квалітативні дослідження: методологія, напрямки та приклади», що відбудуться 24 травня 2023 року.

Спікер: Рейпольська Ольга Дмитрівна, завідувачка лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, докторка педагогічних наук, доцентка, стейкхолдер.

Тема: «Сучасна дошкільна педагогіка в інноваційному спрямуванні».

Час: 11:00.

Спікер: Ступак Оксана Юріївна, докторка педагогічних наук, доцентка кафедри дошкільної освіти.

Тема: «Квалітативні дослідження: методологія, напрямки та приклади».

Час: 12:00.

Покликання на відеозустріч у Zoom:

Код доступу: 632215

гостьові кДО 24.05.23