Ви тут:  Головна Події Участь студентів Педагогічного факультету в міжнародній науково-практичній конференції «Синтез мистецької науки, освіти і творчості в Україні та глобальному культурному просторі» (м. Ужгород)

18 і 19 березня 2024 року студенти Педагогічного факультету у складі делегації викладачів та здобувачів вищої освіти УДУ імені Михайла Драгоманова взяли участь у Першій міжнародній науково-практичній конференції «Синтез мистецької науки, освіти і творчості в Україні та глобальному культурному просторі» (до 150-річчя з дня народження Августина ВОЛОШИНА), що проходила в КЗВО «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради (м. Ужгород).

Ужгород 18 19.03.24 студенти ПФ УДУ

У заході для обміну ідеями та досвідом у межах трьох наукових панелей взяли участь науковці з Румунії, Словаччини, Польщі, Німеччини та України. На пленарному засіданні завідувачка кафедри етики та естетики Інституту філософії та освітньої політики УДУ імені Михайла Драгоманова, доктор філософських наук, професор Тетяна Андрущенко виступила з науковою доповіддю про роль мистецької освіти в сучасності та презентувала колективну монографію «Етика». До уваги освітньо-наукової спільноти було представлено фахове видання «Культурологічний альманах» директором Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, кандидатом філософських наук, доцентом Сергієм Русаковим. Зокрема серед делегатів від Драгоманівського університету участь у заході взяли декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського доктор педагогічних наук, професор Василь Федоришин та народний артист України Зеновій Корінець.

Ужгород 18 19.03.24 студенти ПФ УДУ

19 березня конференція працювала у форматі студентської наукової творчості, де своїми знаннями, здобутками і досвідом активно ділилися представники студентської молоді. Серед здобувачів вищої освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова мали честь представити свої доповіді широкому колу учасників студенти Педагогічного факультету: Смирнова Ірина Олександрівна, студентка ІІ курсу спеціальності 013 «Початкова освіта», виступила із актуальною темою «Потенціал сучасних медіаресурсів для організації різних видів мистецької творчості молодших школярів»; Карпенко Ольга Анатоліївна, студентка ІІ курсу спеціальності 013 «Початкова освіта», поділилась із аудиторією напрацюваннями з теми «Вплив медіаресурсів на формування основ культурної та громадянської компетентностей молодших школярів»; із доповіддю «Музичний табір як фактор інноваційно-дозвіллєвої діяльності підлітків» виступила Грицюк Інна Аврелівна, студентка ІІ курсу (групи 2 Пдбз) спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» (ОПП Педагогіка дозвілля). Молоді дослідники активно ділились своїми думками, дослухаючись до порад педагогів та демонструючи жагу до знань.

Ужгород 18 19.03.24 студенти ПФ УДУ

На урочистому закритті форуму в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт представників Академії культури і мистецтв та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Ужгород 18 19.03.24 студенти ПФ УДУ

Участь у міжнародній науково-практичній конференції з такою багатогранною темою, як «Синтез мистецької науки, освіти і творчості в Україні та глобальному культурному просторі», стала чудовою нагодою для студентів і викладачів обмінятися знаннями, досвідом та ідеями, а також представити результати своїх досліджень широкому колу міжнародних колег. Бонусом для всіх учасників та джерелом натхнення стали відвідини Музею народної архітектури та побуту, візит до Ужгородського замку та прогулянка весняною набережною Ужгорода.

Відеоогляд від студентів↓