Ви тут:  Головна Події Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

94 весну зустрічає королева української поезії – Ліна Костенко, яка в часи безвір'я повертала людям віру в слово, а також такі поняття як гідність, національна честь і самоповага. Геніальна українська улюблениця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка Шевченківської премії (1987), премії Фундацій Антоновичів (США, 1987), премії Петрарки (Італія, 1994), нагороджена медаллю Святого Володимира, Почесною відзнакою Президента України (2000). У 2000 році стала першим лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії Олени Теліги і нагороджена Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня у березні 2000 року, Почесний професор Києво-Могилянської академії, Почесний доктор Львівського і Чернівецького університетів.

Це жінка – герой, одна з найвпливовіших жінок давньої і сучасної України, яка стала незаперечним моральним авторитетом для українців. Вона переконує нас, що слова "незалежність" і "свобода" існують в мові не просто так. А поезія її про жінку, про красу рідної мови та Україну, про незламність і нескореність нашого народу у боротьбі проти росії (ворога) – це словесна зброя, яка надихає кожного і не перестає звучати. Тож хай поезія Ліни Костенко прозвучить і в стінах драгоманівської родини на педагогічному факультеті.

Вітаємо Ліну Костенко 19.03.24

Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

Бажаємо пані Ліні довголіття, міцного здоров'я, родинного затишку, безмежної творчої наснаги в реалізації задуманих планів та нових творчих злетів.

Дякуємо за участь та натхнення нашим студентам Кучеренко Ірині, Соколовій Карині, Юречко Юлії, Юрченко Тетяні, Бабенко Софії, Рогозі Варварі, Смілянській Юлії, Шалак Тетяні, Дудак Вікторії, Димовій Орині, Остренко Надії. За організацію та проведення челенджу висловлюємо вдячність доценту Вірі Андріївні Топісі та кафедрі української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті.