Ви тут:  Головна Події Від теорії до практики: Участь студентів Педагогічного факультету у проєкті MentorMe

Підготовка вчителів нового покоління вимагає не лише академічного навчання, а й практичного досвіду, який дозволить майбутнім педагогам адаптуватися до швидкозмінного освітнього середовища. У цьому контексті менторство відіграє ключову роль у формуванні професійних компетентностей учителів, забезпечуючи їм підтримку, наставництво та доступ до цінних знань та реального досвіду.

Раді повідомити, що на початку березня студенти старших курсів Педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» Анастасія Зуй (33 пн), Аліна Волошенко (3 пнмс), Дарія Біла (3 пнмс), Марина Запорожець (42 пн) відповідно до Меморандуму, укладеного між УДУ імені Михайла Драгоманова (в особі ректора академіка Андрущенка Віктора Петровича) та Громадською організацією "Освіта 360" (в особі Голови Організації Семки Ростислава В'ячеславовича), розпочали свою участь у сучасному освітньому проєкті «MentorMe» (як складник практики).

студенти у проєкті MentorMe 2

На фото: 9 березня 2024 року в ліцеї Educator відбувся Edcamp (учительська тусовка з майстер-класами та дискусійними панелями, а також спільнота, яка обʼєднує освітян України). Такий формат конференцій популярний і в США, і в Україні. Детальніше: https://www.edcamp.ua/

Проєкт «MentorMe» має на меті впровадження системи підготовки вчителів, яка відповідає сучасним освітнім трендам та забезпечує якісну підготовку студентів відповідно до цінностей НУШ. Наші студенти отримали особистого ментора – досвідченого вчителя, який буде підтримувати та допомагати протягом усього періоду практики. Участь у проєкті дозволяє здобувачам самостійно формувати власну освітню траєкторію та розвиватись у тому напрямі, який важливий для наших майбутніх учителів; надає унікальну можливість поглибити знання в інноваційних методиках навчання, а також дозволяє брати участь у тренінгах та курсах від провідних учителів та вчительок України.

Тож зичимо всім учасникам проєкту натхнення, успіхів та ентузіазму! Бажаємо нашій студентській молоді отримати у ході проходження практики достатню мотивацію та навички, необхідні для майбутнього входження у професію! Нехай усі ваші очікування виправдаються, а мрії здійсняться!

студенти у проєкті MentorMe 2