Ви тут:  Головна Конференції Круглий стіл «Професійна підготовка і розвиток педагогічних працівників у розбудові сучасної освіти в Україні» (23.05.23)

23 травня 2023 р. у межах партнерської співпраці між кафедрою педагогіки педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова і Фастівським Центром професійного розвитку педагогічних працівників у режимі онлайн проведено круглий стіл «Професійна підготовка і розвиток педагогічних працівників у розбудові сучасної освіти в Україні».

Круглий стіл Фастів 23.05.23 3

До діалогу доєдналися Ірина ВДОВЕНКО, заступник начальника Фастівського управління освіти та студенти групи освітньої програми «Педагогічне дорадництво». Модерувала захід Валентина САЮК, доцент кафедри педагогіки.

Круглий стіл Фастів 23.05.23 3

У ході роботи круглого столу з доповідями про організацію і зміст підготовки майбутніх педагогічних працівників на кафедрі педагогіки виступили завідувачка кафедри, професор Наталія ДЕМ`ЯНЕНКО «Інноваційні напрями підготовки педагогічних і науково-педагогічних кадрів в Україні: досвід випускової кафедри», професор Світлана КУШНІРУК «Структура професійного іміджу педагогічного працівника», доценти Валентина САЮК «Становлення та розвиток педагогічного дорадництва в Україні» та Анжеліка РЕМНЬОВА «Можливості впровадження зарубіжного досвіду організації педагогічного дорадництва у вітчизняну систему освіти».

Круглий стіл Фастів 23.05.23 3

Про розвиток педагогічних працівників Фастівським Центром професійного розвитку педагогічних працівників доповіла директор Марина САВЧУК «Роль та внесок центрів професійного розвитку педагогічних працівників у створенні сучасної освіти в Україні» та консультанти Центру Людмила ДРОЗД, Ольга ГОРЧИНСЬКА, Галина БОНДАРЕНКО, Вікторія ДЗЮБА, Альона УСЦОВА, які презентували проєкний досвід роботи з педагогам громади щодо розвитку інноваційних технологій; групових та індивідуальних методів і форм роботи з педагогічними працівниками; організації та проведення методичних заходів; ефективних методів інформаційної підтримки; використання сучасних інформаційних технології в освітньому процесі; вивченні та дисемінації кращого педагогічного досвіду; організації роботи бібліотеки.

Цікавим і продуктивним було обговорення нагальних проблем освіти, пов’язаних із підготовкою і розвитком педагогічних працівників. Жвавий інтерес до майбутньої професійної діяльності виявили студенти освітньої програми «Педагогічне дорадництво».