Ви тут:  Головна Конференції Звітно-наукова конференція УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2022 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» (22-26.05.23)

22 травня 2023 року о 12:00 розпочалась робота загальноуніверситетського пленарного засідання звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2022 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

Пленарне Звітна конф викл ПФ УДУ 23.05.23

Ректор університету Віктор Андрущенко у вступному слові відзначив активність наукової діяльності Драгомановського колективу та актуалізував принципи, характерні для університету: єдності освіти і науки; наявність наукової новизни у кожному матеріалі, який отримує студент від наших викладачів; реалізація міжнародних грантів та співпраця і світовими університетами. Модератором наукового заходу виступив проректор з наукової роботи Григорій Торбін, який у підсумку пленарного засідання доповів про стратегічні завдання розвитку нашого університету, з-поміж яких – проведення наукових досліджень на світовому рівні, якісна інноваційна діяльність, підготовка науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, розвиток наукових шкіл та залучення молоді до науково-дослідної роботи.

Пленарне Звітна конф викл ПФ УДУ 23.05.23

Педагогічний факультет на загальноуніверситетському науковому зібранні преставила Лук’янченко Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, із доповіддю  «Досвід співпраці педагогічного факультету з фондом The Lego Foundation».

ПРОГРАМА пленарного засідання УДУ↓pdf

Протягом тижня відбудуться пленарні та секційні засідання на факультетах.

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо до участі у роботі звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2022 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» на Педагогічному факультеті.

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
Педагогічного факультету
УДУ імені Михайла Драгоманова

23 травня 2023 року об 11:00

Форма проведення: змішана

Підключитись до конференції Zoom:

Код доступу: 986397

ПРОГРАМА конференції ПФ↓pdf

Бажаємо цікавих виступів з актуальної тематики, ґрунтовних доповідей та плідних дискусій!