Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо колег із відзнакою професійної  діяльності!

Щиро вітаємо колег із відзнакою професійної  діяльності!

Вітаємо від душі наших колег, викладачів кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету, доцентів Раїсу Андріївну Шулигіну, Софію Олегівну Довбню та Вікторію Вільямівну Агіляр Туклер із нагородженням Грамотами ректора УДУ імені Михайла Драгоманова за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток в царині дошкільної освіти.

вітаємо з відзнакою кДО 21.12.23

Висловлюємо щиру вдячність ректорові академіку Віктору Петровичу Андрущенку за відзнаку колективу педагогічного факультету. Вона є свідченням високої оцінки нашої роботи. Ми вдячні Вам, Вікторе Петровичу, за підтримку наших ініціатив, відданість трудовій, освітній і науковій діяльності та безмежний внесок у розвиток нашого університету.

Шановні колеги! Раїсо Андріївно, Софіє Олегівно та Вікторіє Вільямівно! Ваша праця – це безцінний вклад у майбутнє нашої країни. Ви готуєте майбутніх вихователів, які будуть формувати у дітей любов до України, прагнення до знань і творчості. Ваші вихованці – це наше майбутнє, і ми вдячні Вам за те, що Ви вкладаєте в них свою душу і серце.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі та нових звершень у професійній діяльності.

декан професор Тарас ОЛЕФІРЕНКО та

колектив Педагогічного факультету