Ви тут:  Головна Події Вітаємо колегу з нагородою! Пишаємося!

Вітаємо колегу з нагородою! Пишаємося!

Колектив кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті педагогічного факультету вітає кандидата педагогічних наук, доцента Людмилу Миколаївну Попову з отриманням Грамоти ректора УДУ імені Михайла Драгоманова за впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, за високу результативність і продуктивність праці, за вагомий особистий внесок у розвиток факультету та з нагоди 65-річчя.

грамота ректора Поповій Л.М. 21.12.23

Команда Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з деканом Тарасом Олексійовичем Олефіренком долучається до щирих привітань колег. Шануємо і пишаємося високою оцінкою професійної діяльності та особистого внеску Людмили Миколаївни Попової у розвиток нашої академічної спільноти.

Зичимо колезі міцного здоров’я для нових звершень. Бажаємо подальших успіхів і досягнень у повсякденній праці та значних наукових здобутків!

грамота ректора Поповій Л.М. 21.12.23 2