Ви тут:  Головна Події 🎓 Спільнота, що надихає: Команда Драгоманівців Педагогічного факультету на зустрічі з абітурієнтами в Коростені

🚌🌳 23 квітня 2024 року команда Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки ректора університету академіка Віктора Петровича Андрущенка та сприяння декана професора Тараса Олексійовича Олефіренка з відповідальною профорієнтаційною місією вирушила у подорож до міста Коростень, що на Житомирщині. 🌤️ Київ провів нашу групу легким дощем, але Коростень зустрів гостей теплим сонечком, створюючи ідеальні умови для дружнього та теплого спілкування.

Коростень Профорієнтація ПФ 23.04.24

🎓Делегація студентів спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» та викладачів кафедри дошкільної освіти і кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки провела низку зустрічей та яскравих виступів для майбутніх абітурієнтів, учнів 10-11 класів та випускників шкіл Коростеня.

👨‍🏫Наші викладачі повідали про історію розвитку Педагогічного факультету, що тісно пов’язана з історією становлення Драгоманівського університету, якому цьогоріч виповнюється 190 років. Розповіли про відомих педагогів та науковців, які здобули освіту в університеті та продовжують свою професійну діяльність в УДУ імені Михайла Драгоманова, ознайомили з перевагами професійної підготовки майбутніх педагогів в нашому закладі вищої освіти. Професорсько-викладацький склад представили: Цвєткова Ганна Георгіївна, професора, завідувач кафедри дошкільної освіти; Барановська Лілія Володимирівна, професор кафедри дошкільної освіти; Васютіна Тетяна Миколаївна, професор кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки; Довбня Софія Олегівна, доцент кафедри дошкільної освіти; Агіляр Туклер Вікторія Вільямівна, доцент кафедри дошкільної освіти; Коханко Оксана Григорівна, доцент кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки; Янковська Інна Миколаївна, доцент кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки; Кузьменко Ірина Анатоліївна, аспірант, викладач кафедри дошкільної освіти; Бакка Юлія Валеріївна, аспірант, викладач кафедри практичної психології.

🏆Директорам шкіл були урочисто вручені подяки за співпрацю від Педагогічного факультету. Начальнику відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської Ради Краснокутській Аллі Володимирівні Подяку ректора УДУ імені Михайла Драгоманова Віктора Петровича Андрущенка вручила професор Ганна Георгіївна Цвєткова.

👩🏻‍🎓🤝👨🏼‍🎓Продовженням зустрічі стали яскраві виступи студентів Педагогічного факультету. Здобувачі вищої освіти ОП Дошкільна освіта: першого курсу – Сніжана Гриценко, Прокопович Анжеліка; другого курсу – Глушко Богдана, Макарова Катерина; четвертого курсу – Цибенко Марина розповіли майбутнім абітурієнтам, теперішнім учням 10-11 класів про особливості навчання на спеціальності 012 Дошкільна освіта, можливості академічної мобільності, моменти практичної діяльності та поділилися власним досвідом вступу і перспективами здобуття вищої освіти в УДУ імені Михайла Драгоманова.

👥🎓Команда спеціальності 013 Початкова освіта: студенти 1 курсу – Рогоза Варвара, Смілянська Юлія; 2 курсу – Смирнова Ірина, Хрус Анна, Поліщук Віталіна, Карпенко Ольга, Данильченко Ілля; 3 курсу – Вовканець Юлія, Дудник Наталія, Біла Дарʼя гідно та креативно представили студентську спільноту Педагогічного факультету, описали свої враження від навчання в нашому університеті, розповіли про особливості вступу та цікаве студентське життя здобувачів вищої освіти ОП Початкова освіта. Першокурсники поділилися спогадами зі свого дебюту, пригадали перемоги та досягнення, мотивуючи випускників стати частиною великої Драгоманівської родини.

🫶Дякуємо за гостинність адміністраціям шкіл та учням, які радо зустріли нас у стінах своїх закладів та дозволили вдало налагодити співпрацю! Університет та факультет запрошує випускників – майбутніх педагогів – долучитися до нашої великої та дружної Драгоманівської родини!

🙌🎓Із нетерпінням чекаємо у серпні на поповнення у нашій творчій студентській спільноті Драгоманівців!

Джерела: