Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на майстер-клас «Техніка роботи практичного психолога з цивільними та військовими у кризових умовах війни» від ГО «Therapy of win!» (26.04.2024)

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

26 квітня 2024 року о 14:00 у рамках Тижня психології на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова для викладачів та студентів факультету відбудеться майстер-клас від представників ГО «Therapy of win!» на тему «Техніка роботи практичного психолога з цивільними та військовими у кризових умовах війни» у змішаному форматі:
📍в аудиторії 4.1.А та на платформі Google Meet за лінком🔗: https://meet.google.com/wju-sbxp-svg

Громадська організація «Therapy of win!» («Терапія Перемоги!») працює в напрямку покращення психічного та ментального здоров’я українців, долучаючи фахівців даного напрямку, та має спільний меморандум з Центром Морально-Психологічного Забезпечення ЗСУ.

До складу ГО входять психологи, психотерапевти, напутники, тренери-інструктори ITC (Israel Trauma Coalition).

👥💬 Спікери:

• Олександр Колесніченко – керівник ГО "THERAPY OF WIN!”, напутник:
    🧩 про дієву компетентність сучасного психолога в умовах нашого часу.
  • Федір Щусенко – психолог, волонтер ГО "THERAPY OF WIN!»:
    🧩 про маніпуляцію, як спосіб комунікації.
  • Богдана Нечипорук – психотерапевт-психолог та волонтер ГО "THERAPY OF WIN!":
    🧩 про резильєнтність і про 3 техніки, що працюють.

майстер клас ГО Терапія перемоги 26.04.2024